Voor 15.00 besteld, dezelfde dag verstuurd
Gratis levering vanaf €75 euro
Levering door heel Europa
2 jaar tot lifetime garantie
Homepage | Shop | TRALERT® | LED koplampen | LED koplamp rechts, 10-30v, 6-PIN DT-connector, NON-Heated lens | HL-102NHDT6
€ 256,44
17 op voorraad (kan nabesteld worden)
Betaal veilig met
De TRALERT® HL-102NHDT6 is een LED koplamp geschikt voor toepassingen binnen het spanningsbereik van 10–30 V. Deze koplamp biedt zowel grootlicht- als dimlichtfuncties in één behuizing en is ontworpen voor montage aan de rechterzijde. Met afmetingen van 260x165x101 mm en een robuuste behuizing van aluminium en polycarbonaat is dit armatuur geschikt voor gebruik in veeleisende omstandigheden. De opbouwmontage en 6-PIN’s Deutsch connector met 50 cm kabel zorgen voor een solide en betrouwbare aansluiting.
De lens is vervaardigd uit polycarbonaat en draagt bij aan de slagvaste constructie. Dankzij de IP69K-classificatie is deze koplamp volledig beschermd tegen stof en hoge druk- en temperatuurreiniging. De TRALERT® HL-102NHDT6 voldoet aan CE, ECE-R10, ECE-R112, ECE-R7 en ECE-R6 richtlijnen, waarmee deze geschikt is voor toepassing op de openbare weg volgens geldende voertuigverlichtingsnormen.
| EAN | 8720364581374 |
|---|---|
| Lichtbeeld | |
| Connector | 6-PIN's Deutsch connector |
| Connector filter | |
| Kabellengte | 50cm kabel |
| Kabellengte filter | 0 – 50cm |
| Afmetingen | 260 x 165 x 101mm |
| Voltage | 10-30v |
| Voltage filter | |
| Vorm | |
| Materiaal behuizing | |
| Beschermingsklasse | IP69K |
| Behuizingskleur | |
| Materiaal lens | |
| Certificering | ECE-R112, ECE-R6, ECE-R7, CE, ECE-R10 |
| Lenskleur | |
| Zijde | Rechts |
| Garantie | 3 jaar |
| Montage | |
| Merk | TRALERT® |
| Dagrijverlichting | |
| Breedte | |
| Breedte filter | |
| Hoogte | |
| Hoogte filter | |
| Diepte | |
| Diepte filter | |
| Geschikt voor tractor | |
| Geschikt voor graafmachine | |
| Geschikt voor heftruck | |
| Geschikt voor: |
21% kortingOZZ lights SQR 9″