Voor 15.00 besteld, dezelfde dag verstuurd
Gratis levering vanaf €75 euro
Levering door heel Europa
2 jaar tot lifetime garantie
Homepage | Shop | TRALERT® | LED koplampen | LED koplamp links, 10-30v, 6-PIN DT-connector, NON-Heated lens | HL-101NHDT6
€ 256,44
16 op voorraad (kan nabesteld worden)
Betaal veilig met
Deze LED koplamp van TRALERT®, type HL-101NHDT6, is ontworpen voor toepassingen op voertuigen die zowel grootlicht als dimlicht vereisen. De led koplamp werkt binnen een spanningsbereik van 10–30 V en is voorzien van een geïntegreerde 6-PIN’s Deutsch connector met 50 cm aansluitkabel. Dankzij de opbouwmontage is installatie op diverse voertuigtypes mogelijk.
De behuizing is vervaardigd uit aluminium met een slagvaste polycarbonaat lens, wat bijdraagt aan de duurzaamheid onder zware omstandigheden. Met een beschermingsgraad van IP69K is de koplamp bestand tegen water onder hoge druk en stofinwerking. De koplamp voldoet aan de ECE-R10, ECE-R112, ECE-R7 en ECE-R6 certificeringen en mag dus ingezet worden op de openbare weg, mits correct gemonteerd en toegepast.
| EAN | 8720364581367 |
|---|---|
| Lichtbeeld | |
| Connector | 6-PIN's Deutsch connector |
| Connector filter | |
| Kabellengte | 50cm kabel |
| Kabellengte filter | 0 – 50cm |
| Afmetingen | 260 x 165 x 101mm |
| Voltage | 10-30v |
| Voltage filter | |
| Vorm | |
| Materiaal behuizing | |
| Beschermingsklasse | IP69K |
| Behuizingskleur | |
| Materiaal lens | |
| Certificering | ECE-R112, ECE-R6, ECE-R7, CE, ECE-R10 |
| Lenskleur | |
| Zijde | Links |
| Garantie | 3 jaar |
| Montage | |
| Merk | TRALERT® |
| Dagrijverlichting | |
| Breedte | |
| Breedte filter | |
| Hoogte | |
| Hoogte filter | |
| Diepte | |
| Diepte filter | |
| Geschikt voor tractor | |
| Geschikt voor graafmachine | |
| Geschikt voor heftruck | |
| Geschikt voor: |
8% kortingLED markeerlicht amber 12/36V 10m. kabel
21% kortingOZZ lights SQR 7″ wit