Voor 15.00 besteld, dezelfde dag verstuurd
Gratis levering vanaf €75 euro
Levering door heel Europa
2 jaar tot lifetime garantie
Homepage | Shop | TRALERT® | LED achterlichten | Links | LED trailerlamp neon | 12-24v | 1,5m kabel | VC-5001
€ 174,32 Oorspronkelijke prijs was: € 174,32.€ 153,40Huidige prijs is: € 153,40.
4 op voorraad (kan nabesteld worden)
| EAN | 5901958826504 |
|---|---|
| Serie | Mavic serie |
| Connector | Open draadeind |
| Connector filter | |
| Kabellengte | 150cm kabel |
| Kabellengte filter | 101 – 150cm |
| Afmetingen | 405 x 145 x 63mm |
| Voltage | 12-24v |
| Voltage filter | |
| Vorm | |
| Materiaal behuizing | |
| Beschermingsklasse | IP68 |
| Hart op hart maat | 152mm |
| Behuizingskleur | |
| Materiaal lens | |
| Certificering | ECE-R148, ECE-R150, CE, ECE-R10 |
| Zijde | Links |
| Garantie | 2 jaar |
| Reflector | |
| Montage | |
| Merk | Horpol |
| Knipperlicht | |
| Achterlicht | |
| Mistlicht | |
| Achteruitrijlicht | |
| Kentekenverlichting | |
| Remlicht | |
| Dynamisch knipperlicht | |
| Breedte | |
| Breedte filter | |
| Hoogte | |
| Hoogte filter | |
| Diepte | |
| Diepte filter | |
| Achterlicht functies | Achterlicht, Achteruitrijlicht, Dynamisch knipperlicht, Kentekenverlichting, Knipperlicht, Mistlicht, Remlicht |
| Geschikt voor trailer | |
| Geschikt voor: |
Dit LED achterlicht uit de Horpol Mavic serie is ontworpen voor gebruik op vrachtwagens, aanhangers en andere zware voertuigen binnen een 12–24 V boordsysteem. Dankzij de robuuste behuizing en lens van polycarbonaat is het product bestand tegen zware omstandigheden, volgens beschermingsklasse IP68. Met CE-, ECE-R10-, ECE-R148- en ECE-R150-certificering voldoet dit LED achterlicht aan de geldende regelgeving.
Dit achterlicht combineert de functies: achterlicht, remlicht, knipperlicht, dynamisch knipperlicht, mistlicht, achteruitrijlicht en kentekenverlichting. Het model is voorzien van een open draadeind met 150 cm kabel voor directe aansluiting, en wordt op de achterzijde van het voertuig gemonteerd. De afmetingen van 405x145x63 mm maken het geschikt voor montage op ruime oppervlakken. De reflector is geïntegreerd, wat bijdraagt aan zichtbaarheid en veiligheid.
– Uniek neon-look lichtbeeld
– Multifunctioneel achterlicht met alle benodigde functies
– Leverbaar met aansluitbekabeling of 7-PIN AMP connector
– Met of zonder driehoeksreflector voor een uniforme look van uw truck en trailer
21% kortingOZZ lights SQR 9″
8% kortingLED markeerlicht amber 12/36V 10m. kabel
15% kortingLED Breedtelamp rechts 12-36v, 30cm kabel + Superseal