Voor 15.00 besteld, dezelfde dag verstuurd
Gratis levering vanaf €75 euro
Levering door heel Europa
2 jaar tot lifetime garantie
Homepage | Shop | TRALERT® | LED achterlichten | Links | LED combinatielicht 120mm. opbouw | 12-24v | 1,5m. kabel | VC-2901
€ 54,95 Oorspronkelijke prijs was: € 54,95.€ 48,35Huidige prijs is: € 48,35.
Beschikbaar via nabestelling
| EAN | 5901958824463 |
|---|---|
| Serie | Luna serie |
| Connector | Open draadeind |
| Connector filter | |
| Kabellengte | 150cm kabel |
| Kabellengte filter | 101 – 150cm |
| Afmetingen | ø121 x 36mm |
| Voltage | 12-24v |
| Voltage filter | |
| Vorm | |
| Materiaal behuizing | |
| Beschermingsklasse | IP68 |
| Hart op hart maat | 45mm |
| Behuizingskleur | |
| Materiaal lens | |
| Certificering | ECE-R6, ECE-R7, CE, ECE-R10 |
| Zijde | Links |
| Garantie | 2 jaar |
| Reflector | |
| Montage | |
| Merk | Horpol |
| Knipperlicht | |
| Achterlicht | |
| Mistlicht | |
| Achteruitrijlicht | |
| Kentekenverlichting | |
| Remlicht | |
| Dynamisch knipperlicht | |
| Breedte | |
| Breedte filter | |
| Hoogte | |
| Hoogte filter | |
| Diepte | |
| Diepte filter | |
| Achterlicht functies | |
| Geschikt voor trailer | |
| Geschikt voor aanhanger | |
| Geschikt voor: |
Dit ronde LED achterlicht uit de Luna serie van Horpol is ontworpen voor toepassing op 12–24 V voertuigen. Dankzij de drie geïntegreerde functies biedt dit model een combinatie van achterlicht, remlicht en knipperlicht. De behuizing en lens zijn vervaardigd uit polycarbonaat, wat bijdraagt aan slagvastheid en bestendigheid tegen weersinvloeden. De opbouwmontage maakt eenvoudige integratie mogelijk op verschillende voertuigtypes binnen de transport- en aanhangwagenbranche.
Het achterlicht wordt geleverd met een 150 cm lange kabel en een open draadeind voor een universele aansluiting. Met een diameter van ø121 mm en een diepte van 36 mm blijft de vormgeving compact. Dit model voldoet aan de certificeringen CE, ECE-R10, ECE-R7 en ECE-R6 en is geclassificeerd als IP68, wat betekent dat het volledig stofdicht is en bestand tegen onderdompeling in water.
– Rond combinatieachterlicht
– Stijlvolle ronde neon-look dagrijlichten
– Binnen de serie zijn er varianten leverbaar met diverse functies in dezelfde look
– Optioneel leverbaar met chromen ring voor inbouwmontage