Voor 15.00 besteld, dezelfde dag verstuurd
Gratis levering vanaf €75 euro
Levering door heel Europa
2 jaar tot lifetime garantie
Homepage | Shop | TRALERT® | LED markeringslichten | LED markeringslicht wit | 12-24v | 50cm. kabel met 0,75mm². connector | MV-5610W
€ 12,95 Oorspronkelijke prijs was: € 12,95.€ 11,91Huidige prijs is: € 11,91.
Beschikbaar via nabestelling
| EAN | 5907556004627 |
|---|---|
| Serie | MV-5600 serie |
| Lichtkleur | |
| Connector | 0,75mm² connector |
| Connector filter | |
| Kabellengte | 50cm kabel |
| Kabellengte filter | 0 – 50cm |
| Afmetingen | 115 x 45 x 9mm |
| Voltage | 12-24v |
| Voltage filter | |
| Vorm | |
| Materiaal behuizing | |
| Beschermingsklasse | Waterproof |
| Hart op hart maat | 75mm |
| Montagebeugel | |
| Behuizingskleur | |
| Materiaal lens | |
| Certificering | ECE-R7, CE, ECE-R10, ECE-R3 |
| Lenskleur | |
| Garantie | 2 jaar |
| Reflector | |
| Montage | |
| Merk | Fristom |
| Uitzaagmaat | ø23mm |
| Zij markeerlicht | |
| Achter markeerlicht | |
| Front markeerlicht | |
| Zij knipperlicht | |
| Breedte | |
| Breedte filter | |
| Hoogte | |
| Hoogte filter | |
| Diepte | |
| Diepte filter | |
| Geschikt voor vrachtwagen | |
| Geschikt voor trailer | |
| Geschikt voor aanhanger | |
| Geschikt voor: |
De Fristom MV-5610W uit de MV-5600 serie is een LED markeringslicht dat geschikt is voor gebruik binnen een spanningsbereik van 12–24 V. Dankzij de combinatie van een slanke polycarbonaat behuizing en heldere witte lens is dit markeringslicht toepasbaar op diverse voertuigen, waaronder trailers, aanhangwagens en bedrijfswagens. De afmetingen van 115 x 45 x 9 mm maken het geschikt voor montage op beperkte ruimte.
Het markeringslicht beschikt over de functie: reflector. Het product is geschikt voor zowel inbouw- als opbouwmontage en wordt geleverd met een 50 cm lange kabel voorzien van een 0,75mm² connector. De behuizing en lens zijn vervaardigd uit slagvast polycarbonaat, wat bijdraagt aan een hoge mate van duurzaamheid. De verlichting is gecertificeerd volgens CE, ECE R10, ECE R3 en ECE R7 richtlijnen.
– Zeer slank ontwerp
– Handige montagebeugel beschikbaar in de vorm van de MAC-5600
– Leverbaar in het amber, rood en wit voor een uniforme uitstraling rondom
– Diverse connectoren beschikbaar voor een eenvoudige aansluiting
8% kortingLED markeringslicht amber | 12-24v | 50cm. kabel met 1,5mm². connector | MV-5620A
8% kortingLED markeringslicht wit | 12-24v | 50cm. kabel met 1,5mm². connector | MV-5620W
8% kortingLED markeringslicht amber | 12-24v | 50cm. kabel | MV-5650A
8% kortingLED markeringslicht rood | 12-24v | 50cm. kabel | MV-5650R
8% kortingLED markeringslicht wit | 12-24v | 50cm. kabel | MV-5650W
8% kortingLED markeringslicht amber met beugel | 12-24v | 50cm. kabel + 0.75mm². connector | MV-5660A
8% kortingLED markeringslicht rood | 12-24v | 50cm. kabel | 0,75mm². connector met beugel | MV-5660R
8% kortingLED markeringslicht wit | 12-24v | 50cm. kabel | 0,75mm². connector met beugel | MV-5660W
8% kortingLED markeringslicht amber met beugel | 12-24v | 50cm. kabel + 1,5mm². connector | MV-5670A