Voor 15.00 besteld, dezelfde dag verstuurd
Gratis levering vanaf €75 euro
Levering door heel Europa
2 jaar tot lifetime garantie
Homepage | Shop | TRALERT® | LED verstralers | OZZ SQR 3″ Verstraler – Dynamisch positielicht – Zwart
€ 116,16 Oorspronkelijke prijs was: € 116,16.€ 91,77Huidige prijs is: € 91,77.
7 op voorraad (kan nabesteld worden)
| Serie | OZZ SQR serie |
|---|---|
| Lichtbeeld | |
| Lichtkleur | |
| Waarschuwingslicht functie | |
| Connector | 4-PIN's Deutsch connector |
| Connector filter | |
| Kabellengte | 100cm kabel |
| Kabellengte filter | 51 – 100cm |
| Afmetingen | 97 x 97 x 50mm |
| Voltage | 12-24v |
| Voltage filter | |
| Wattage filter | |
| Wattage | 76 – 100 Watt |
| Lumen | |
| Lumen filter | |
| Vorm | |
| Materiaal behuizing | |
| Lichtbereik | |
| Beschermingsklasse | IP69K |
| Stroomverbruik | |
| Behuizingskleur | |
| Materiaal lens | |
| Certificering | ECE-R148, ECE-R149, CE, ECE-R10 |
| Lenskleur | |
| Garantie | 3 jaar |
| Hoogte incl. voet | |
| Montage | |
| Merk | Ozz |
| Flitsfunctie | |
| Dagrijverlichting | |
| Witte dagrijverlichting | |
| Amber dagrijverlichting | |
| Breedte | |
| Breedte filter | |
| Hoogte | |
| Hoogte filter | |
| Diepte | |
| Diepte filter | |
| Verstraler functies | |
| Geschikt voor vrachtwagen | |
| Geschikt voor bedrijfswagen | |
| Geschikt voor 4x4 | |
| Geschikt voor: |
Productomschrijving:
De OZZ SQR serie is ontwikkeld voor veeleisende toepassingen in agrarische, industriële en commerciële voertuigen waarbij duurzame LED-verlichting gewenst is. Dit model combineert een robuuste aluminium behuizing met polycarbonaat lens en biedt een vierkant ontwerp van 97x97x50 mm. Door het gebruik van een Driving Beam-lichtbeeld is het armatuur geschikt voor situaties waarin gericht licht op middelgrote afstand vereist is, zoals bij rijdend werk in het donker.
De lamp levert een lichtopbrengst van 7.200 lm en is voorzien van zowel witte als amberkleurige positieverlichting. Dankzij de 4-PIN’s Deutsch connector en 100 cm aansluitkabel is een betrouwbare en snelle installatie mogelijk. De OZZ SQR wordt aangesloten op 12–24 V systemen en is CE-, ECE R10-, ECE R148- en ECE R149-gecertificeerd. De bescherming volgens IP69K maakt deze lamp geschikt voor toepassingen waar hoge druk en vochtbestendigheid vereist zijn.
Pluspunten van deze serie:
– Vierkant design
– Verschillende formaten
– Lid van de SQR serie met nieuwste licht technologie
– Wit/amber positie
21% kortingOZZ SQR 5″ Verstraler – Dynamisch positielicht – Wit
21% kortingOZZ SQR 5″ Verstraler – Dynamisch positielicht – Zwart
21% kortingOZZ SQR 3″ Verstraler – Dynamisch positielicht – Wit