Voor 15.00 besteld, dezelfde dag verstuurd
Gratis levering vanaf €75 euro
Levering door heel Europa
2 jaar tot lifetime garantie
Homepage | Shop | TRALERT® | LED markeringslichten | LED compact inbouw markeringslicht wit | 12-24v | MV-2600W
€ 10,96 Oorspronkelijke prijs was: € 10,96.€ 10,09Huidige prijs is: € 10,09.
25 op voorraad (kan nabesteld worden)
| EAN | 5907556015616 |
|---|---|
| Serie | MV-2600 serie |
| Lichtkleur | |
| Connector | Open draadeind |
| Connector filter | |
| Kabellengte | 15cm kabel |
| Kabellengte filter | 0 – 50cm |
| Afmetingen | ø32 x 17,2mm |
| Voltage | 12-24v |
| Voltage filter | |
| Vorm | |
| Materiaal behuizing | |
| Beschermingsklasse | Waterproof |
| Montagebeugel | |
| Behuizingskleur | |
| Materiaal lens | |
| Certificering | ECE-R7, CE, ECE-R10 |
| Lenskleur | |
| Garantie | 2 jaar |
| Reflector | |
| Montage | |
| Merk | Fristom |
| Uitzaagmaat | ø20mm |
| Zij markeerlicht | |
| Achter markeerlicht | |
| Front markeerlicht | |
| Zij knipperlicht | |
| Breedte | |
| Breedte filter | |
| Hoogte | |
| Hoogte filter | |
| Diepte | |
| Diepte filter | |
| Geschikt voor vrachtwagen | |
| Geschikt voor trailer | |
| Geschikt voor bedrijfswagen | |
| Geschikt voor aanhanger | |
| Geschikt voor tractor | |
| Geschikt voor graafmachine | |
| Geschikt voor 4x4 | |
| Geschikt voor: | 4×4, Aanhanger, Bedrijfswagen, Graafmachine, Tractor, Trailer, Vrachtwagen |
Dit LED markeringslicht uit de MV-2600 serie van Fristom is ontworpen voor toepassingen waar beperkte inbouwruimte beschikbaar is. Met een compacte afmeting van ø32 x 17,2mm en een rubberen behuizing is dit model geschikt voor plaatsing op voertuigen in verschillende segmenten, zoals aanhangwagens, vrachtwagens of speciale voertuigen. De witte lichtkleur en ingebouwde reflector dragen bij aan verhoogde zichtbaarheid en voertuigmarkering onder uiteenlopende omstandigheden.
Dit markeringslicht is uitgevoerd met een heldere polycarbonaat lens en wordt aangesloten via een open draadeind met 15cm kabel. Dankzij de inbouwmontage past het discreet in uiteenlopende voertuigontwerpen. Het product voldoet aan CE, ECE R10 en ECE R7 normen. De WATERPROOF-classificatie geeft aan dat het bestand is tegen vochtige omgevingen.
Zeer compact LED markeringslicht met een diameter van 32mm
Geschikt voor montage in de kleinste ruimtes
Leverbaar in vijf kleuren
15% kortingLED Breedtelamp rechts 12-36v, 30cm kabel + Superseal
12% kortingWaarschuwingslamp OZZ WL2 P 65